Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
9 postów 275 komentarzy

klroman

Roman Klimczyk - Mając świadomość prawa Przyczyny i Skutku, zwanym inaczej prawem Karmy, trzeba wskazywać nie widzącym, że zawsze skutek wywołany przyczyną trafi w nas wcześniej, czy później. Więc unikajmy generowania Przyczyn o szkodliwych Skutkach.

Borelioza - przyczyna kontroli umysłów?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy liczne przypadki osób cierpiących na objawy eksperymentów na ich umysłach mają wyjaśnienie w chorobach takich jak borelioza? Znając wiele takich przypadków i zdarzeń, nie zdecydował bym się na takie uproszczenie.

Spotykam się dosyć często z przypadkami osób skarżących się na problem który można by nazwać "terroryzmem elektronicznym", kontrolą umysłów czy podobnymi zjawiskami. Wiele z przypadków ma nie wyjaśnialne znanymi technologiami skutki, wiele ma bardzo dziwny przebieg i działania, które czasem trudno udowodnić lub wskazać przyczyny a jednak układają się w pewne wzory działań, których nie da się wyjaśnić.

W lipcu tego roku natrafiłem na pewną publikację karty informacyjnej choroby i sposobu wyleczenia który może część z takich przypadków zdecydowanie wyjaśnić.

Link do tej informacji : //ppn.ipin.edu.pl/aktualne/2012/1/01-2012_PPiN_10.pdf

Sam byłem świadkiem zdarzeń, które wykraczają poza takie wyjaśnienie, ale też spotkałem się ze wspomnianą chorobą i skutkami jej działań, szczególnie w aspekcie długo terminowych oddziałowywań. Udało mi się pomóc jednej z osób w ciężkim stanie i zredukować (o ile nie pozbyć na stałe) tej choroby, jaką jest borelioza.
Uważam że powinna to być hipoteza brana pod uwagę, nie tylko jako borelioza, ale jako innego typu zakażenia bakteriami wytwarzającymi neurotoksyny. Natomiast leczenie tego (boreliozy) antybiotykami jest statystycznie nieskuteczne i poza rujnowaniem organizmu co najwyżej okresowo poprawia stan zdrowia zarażonego. Miałem styczność z osobą zarażoną w zaawansowanej formie która nie miała może takich objawów o które mogło by chodzić w kontekście zaburzeń postrzegania rzeczywistości, ale wykazywała inne widoczne zachowania stanu umysłowego, depresje pewną agresywność psychiczną i widoczne zawężenie percepcji zawodowo społecznej. Pomagałem wyjść z tego i z wynikiem pozytywnym się to udało, chociaż to długotrwały proces. Ustąpiły niemal wszystkie objawy fizyczno-chorobowe i w mojej ocenie nastąpił bardzo duży efekt poprawy psychiki, nie tylko w kwestii antydepresyjnej, ale całokształtu kontaktów i zainteresowania życiem. Obecnie osoba ta prowadzi bardzo aktywne życie zarówno w aspekcie zawodowym, ale przede wszystkim spolecznym, propagując alternatywną medycynę i zmianę sposobu życia na opartą na kontakt z naturą.

Mózg to taka jednostka centralna, komputer , który działa w oparciu o dochodzące do niego informacje z peryferyjnych urządzeń jakimi są oczy, słuch, węch, smak, dotyk, wrażenia temperatury, itp. Jeśli na skutek uszkodzenia, upośledzenia dochodzących informacji nie wszystkie one dochodzą, albo wysyłają wadliwe, przekłamane informacje, następują zaburzenia postrzegania, które mózg stara się skorygować i dopasować do rzeczywistości jaką tworzy, aby zakłócenia znalazły wytłumaczalne wytłumaczenie tych zakłóceń. Takim zakłócaczem mogą być neuro toksyny, powodujące zaburzenia w przetwarzaniu danych, zniekształcające dochodzące informacje, czy je nawet nadmiarowo generujące. Pochodzenie tych neuro toksy może być różne, w tym przypadku wskazane przyczyny to borelioza.

Zachacza to o pewien mechanizm wyparcia - znane i często spotykane zjawisko psychiczne z którym wszyscy mamy do czynienia na co dzień, gdy ludzie nie chcą słuchać prawdy, ponieważ zburzyła by ona ich rzeczywistość, opartą na ugruntowanych fundamentach pojmowania świata. Z punktu widzenia świadomości, łatwiej wytłumaczyć sobie niektóre zjawiska ingerencją innych, niż pogodzenie się z ew. chorobą. Chociaż nie ma w tym nic złego.. Wiele rzeczy psuje się i przestaje działać prawidłowo i to łatwo akceptujemy, ale przyjęcie że nasz mózg może płatać figle, to już gorzej. Ale to normalny objaw obronny organizmu, mózgu. Nie twierdzę że tak jest w każdym przypadku, ale powinno się eliminować kolejne ew. przyczyny.

Wyobraźmy sobię że w tym komputerze ulega uszkodzeniu parę przypadkowych tranzystorów. Wywołać to może różne absolutnie nieprzewidywalne działania jednostki centralnej, których efekty mogą pojawić się na ekranie, zakłócić pracę myszki, klawiatury itp.. Czy z nami nie może być podobnie?

KOMENTARZE

 • Autor. 5*
  -Ważny temat. -Różni psychopaci znajdują się na tym świecie. -Co do fluoru, to jest ciekawe, że już wszyscy naukowcy przyznają, że wiedzą iż działa szkodliwie na cały ustrój człowieka. Umysł i ciało, np. kości i zęby, utwardzając jedynie powierzchnię szkliwa zęba, więc powinien najwyżej być stosowany zewnętrznie. -Dzieci, którym podaje się pastę z miłymi zapachami, a potem mają tzw. fluorozę, nienormalnie zmineralizowane kości i zęby, a mimo to w wielu miastach świata woda jest nadal "fluoryzowana". -Co do pisania o tych różnych szkodliwych pomysłach i eksperymentach , to nigdy za wiele. -Ludzi trzeba uświadamiać i ostrzegać. -SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • tak
  Bardzo ciekawa hipoteza, zwłaszcza że ilość zachorowań na boreliozę znacznie wzrosła w ostatnich 20 latach . To jest właśnie oderwanie się od schematów.


  Pozdr:)
 • Prosze poczytać że niacyna pomaga też, ale...
  ...na otępienie jakby matołectwo to brak jodu przyczyną jest, pewne sprawdzałem. Jodek potasu najlepiej na czczo rano na język kilka kropli aż poczuciem niesmaku organizm sam powie dość :)

  https://www.lewrockwell.com/2016/04/no_author/power-niacin-therapy/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY